Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] zapach benzyny we wnątrz auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] zapach benzyny we wnątrz auta

    Zamieszczone przez Robin_Hood2
    Czy posiadasz dokładny opis pozostałych grup pomiarowych
    Pozostałe bloki pomiarowe umieszczam jako jpg.... może innym kiedyś się przyda.

    [ Dodano: Nie 14 Gru, 08 18:50 ]
    kolejne

  • #2
    [O1] zapach benzyny we wnątrz auta

    od jakiegoś czasu czuć w samochodzie zapach benzyny ale nie zawsze

    samochód mam przerobiony na gaz już dawno temu na benzynce czasem jeżdzę ale w większości na gazie

    nie wiem z kąd dochodzi ten zapach dodam że nie ma żadnego problemu z jazdą na gazie jak i na benzynie

    kto powie gdzie szukać przyczyny?
    ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

    JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

    Komentarz


    • #3
      Rozumiem, ze obejrzałeś wszystkie przewody, ktorymi płynie benzyna, zeby wyeliminować możliwośc wycieku?
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        wszystko obejrzane nigdzie nic nie wycieka olej i filtry zmienione były w ten czwartek

        dodam że na zewnątrz nie czuć nic tylko we wnatrz
        ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

        JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli sie nie mylę, to zbiornik paliwa jest pod tylnym siedziskiem, a podnosząc je (wewnątrz auta) powinieneś znaleźć pokrywę, która osłania pompę zanurzeniową paliwa. Spróbuj "wywąchać", czy to w tej okolicy zapach jest bardziej intensywny. Może jakaś uszczelka ci puszcza?
          ...

          Komentarz


          • #6
            Sprawdz czy masz zalozona odme po wymianie filtra powietrza, zajzyj tez czy w dobrej kondycji jest filtr paliwa (moze sie przetral na opasce :arrow: u mnie po zimie sie tak zrobiło i smierdzialo paliwem w kabinie ).

            Pozdrawiam :wink:
            VAS 5054A v17pl + ElsaWin 3,90

            Komentarz


            • #7
              GrzegorzR., odma jest a filtr paliwa był zakładany nowy i nie ma śladów wycieku

              abyss, właśnie z tyłu mniej czuć i wokół tego otworu jest sucho

              musze wjechać na kanał i oblukać na spokojnie na przykład dziś rano nic nie śmierdziało
              ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

              JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

              Komentarz


              • #8
                Panowie, a które przewody są do sprawdzenia w 1.8 AGN i gdzie one się znajdują? U mnie czuć zapach po zimie przez kratkę nawiewu i po wyłączeniu klimatyzacji, ale najczęściej jak na dworze jest bardzo gorąco... Czy przewód od Odmy może mieć coś z tym wspólnego, bo mój jest już do wymiany...
                Skoda Octavia I 1.8 20V & Seat Toledo 1.8 20V - JAK BRACIA BLIŹNIAKI !!! Pozdrawiam!

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X